5.ua

Пентагон засуджує російську підтримку нападникам на Луганський прикордонний загін

  Пентагон засуджує напад на Луганський прикордонний загін і вважає, що його проводить Росія.

  Про це заявив помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Дерек Шоле на прес-конференції в Києві 2 червня.

  "Цей напад (на базу Луганського прикордонного загону – Ред.) сьогодні викликає велику стурбованість, і це подальший приклад дестабілізуючої діяльності, яку, ми вважаємо, на сході України проводить Росія, і ми різко засуджуємо це", - заявив американський чиновник.

  Також представник Пентагону зазначив, що "проросійські сепаратисти скоюють злочини на сході України для того, щоб підірвати єдину Україну".

  "Ми вважаємо, що українська Служба безпеки виявила велику стриманість і мужність в тому, що вона уникає надмірного насильства, для того, щоб цей конфлікт вирішити", - зазначив Шоле.

  Крім цього, він зазначив, що вчора "відвідав позиції українських прикордонників. Я високо оцінюю роботи українських прикордонників, які щодня докладають зусиль з захисту територіальної цілісності України".

  "США засуджують і відкидають окупацію Росією Криму та втручання в українські справи. Ми шукаємо способи забезпечити мирне розв'язання цього конфлікту », - також повідомив журналістам помічник міністра оборони США.

  Як повідомлялось раніше, 2 червня близько 03.30 год. до управління Луганського прикордонного загону прибуло близько 100 озброєних людей, які розташувалися по периметру. Станом на 7.00 їх було вже близько 400 осіб, повідомили в Державній прикордонній службі, додаючи, що авіація не може взяти участь у бою, оскільки терористи ховаються у житлових будинках.

  За даними координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука, під час штурму терористами Луганського прикордонного загону поранено 7 прикордонників.

  Попередній матеріал
  Росія збирається внести на голосування у Радбезі ООН проект резолюції по Україні
  Наступний матеріал
  Україна виборола "золото" чемпіонату Європи з академічного веслування
  Теги:
  Loading...