фото slavinfo.dn.ua

Озброєні терористи захопили управління МВС у Слов’янську

  До захопленого міського відділку міліції у Слов’янську доправили загін спецпризначенців. Про це у своєму Facebookзаявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Чільник силового відомства наголосив: до терористів зі зброєю – у правоохоронців нульова терпимість.

  Нагадаємо, надзвичайна подія на Донеччині сталася о 9-й ранку. До міського управління МВС під’їхало 2 автобуси, з яких вийшла група озброєних невідомих осіб. Люди у камуфляжі використали димові шашки, здійснили кілька пострілів у повітря та захопили будівлю міліції. Як зазначають очевидці – нападники відігнали перехожих від місця інциденту, погрожуючи зброєю. Подробиці 5-му каналу розповів речник обласного МВС.

  Ігор Дьомін, прес-служба ГУ МВС в Донецькій області: "Подъехало 2 автобуса к горотделу, вышлол человек 6-7 неизвестных людей, провели несколько выстрелов в воздух и предприняли попытку штурма горотдела. Был введен план обороны здания, но, как по последним данным, информация, которая имеется, что внутри – люди в камуфляжной форме и с оружием. Все-таки удалась им эта попытка захвата здания. Какого роду-племени эти захватчики – тоже сейчас устанавливается".

  Попередній матеріал
  При нападі на прокуратуру в Донецьку затримали ще одного сепаратистського "міністра"
  Наступний матеріал
  У Німеччині вважають, що українська криза зміцнить зв’язки ЄС і США
  Теги:
  Loading...