фото Новости Донбасса

Оприлюднені нові фото наслідків обстрілу Сартани

Місія ОБСЄ прибула до селища і фіксує наслідки вогневого нальоту російсько-терористичних військ.

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ прибули до Сартани сьогодні о 10:00 – тобто через 12 годин після обстрілу, повідомляє маріупольський сайт 0629 з посиланням на прес-службу СММ. Міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей, який ще о 8-й ранку був у селищі на нараді, підкреслив особливу важливість запрошення представників місії ОБСЄ до Сартани і фіксації руйнувань, здійснених окупантами. Представник ОБСЄ повідомив журналістів, що результати роботи місії і нарад із місцевою військовою та цивільною владою будуть оприлюднені на сайті місії.

Прибуття спостерігачів Моніторингової місії ОБСЄ до Сартани та початок роботи з фіксації наслідків обстрілу підтвердили і у прес-службі Міністерства оборони України. Там додали, що на місці присутні і сапери ЗСУ та ДСНС, які перевіряють територію на наявність небезпечних вибухових предметів та снарядів, що не детонували.

Тим часом інтернет-видання "Новини Донбасу" оприлюднило нові фото із Сартани. На одній із світлин присутні представники СММ ОБСЄ.

Раніше фото із обстріляного селища публікував очільник міліції Донеччини і сайт 0629.

Попередній матеріал
У Дніпропетровську через зсув ґрунту утворилося провалля
Наступний матеріал
Порошенко: Приїзд Путіна до українського Криму без погодження з українською владою – це виклик для цивілізованого світу
Теги:
Loading...