5.ua

ООН допоможе переселенцям із окупованих росіянами районів Луганщини

  Житлом, теплим одягом та їжею допомагатиме ООН переселенцям Луганської області на підконтрольних українській владі територіях. Про це домовилися представники міжнародної організації та облдержадміністрації.


  Найближчим часом у Сєверодонецьку планують відкрити представництво ООН у справах біженців. Усі соціальні програми, розроблені у межах співпраці, фінансуватимуться за рахунок управління у справах біженців Організації об'єднаних націй.

  Регіональний представник управління верховного комісара ООН у справах біженців Олдріх Андрусек розповів: "Финансирование уже есть. Всегда есть свое финнсирование. Никто никогда не ожидал, что будем оказывать екстренную помощь такой стране, как Украина. Доноры, поступают деньги. Только теперь надо найти тех уязвимых до такой степени, чтобы им надо помогать, где они и грамотно эти деньги распределить, чтобы кто-то на этом не зарабатывал. В этой обстановке в Украине повысилось число людей, которым надо помогать".

  Нагадаємо, станом на сьогодні, 10 жовтня, ДСНС України зареєструвала близько 400 тисяч вимушених переселенців із зони бойових дій на Сході та з окупованого Росією Криму. 

  Попередній матеріал
  НБУ не планує продаж євро на валютних аукціонах
  Наступний матеріал
  МВС порушило справу проти Ківалова за підкуп виборців
  Теги:
  Loading...