Фото Howard Amos / Twitter

Одеська прокуратура "на вимогу мітингувальників" звільнила 67 затриманих 2 травня

  Одеська прокуратура прийняла рішення звільнити із міліції 67 учасників зіткнень 2 травня.

  "За рішенням прокуратури Одеської області на вимогу мітингувальників були звільнені 67 чоловік , затриманих органами внутрішніх справ Одеської області за участь у масових заворушеннях 2 травня в Одесі", - повідомила прес-служба МВС.

  Раніше повідомлялося, що проросійсько налаштовані активісти блокували управління МВС Одеської області з вимогою звільнити сепаратистів. За повної бездіяльності міліції вони зірвали з будівлі УМВС український прапор та почепили російський та одеський прапори. Однак згодом прапор РФ зняли і залишився лише стяг Одеси.

  Також повідомлялося, що міліціонери надягли георгіївські стрічки.

  Між тим, як заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, все вище міліцейське керівництво Одеської області було звільнене, а нове має приступити до роботи вже сьогодні.

  Нагадаємо, 2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко.

  Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. Всього під час зіткнень 2 травня в Одесі загинули 46 людей.

  Попередній матеріал
  Парубій оголосив набір у резервістський батальйон Нацгвардії
  Наступний матеріал
  СБУ загалом затримала 40 диверсантів, кожний десятий - росіянин
  Теги:
  Loading...