Фото Howard Amos / Twitter

Одеська міліція відпускає затриманих проросійських активістів

  В Одесі міліція почала відпускати проросійських активістів, затриманих після зіткнень 2 травня.

  Про це у своєму Twitter пише журналіст Говард Амос.

  Амос повідомив про 10 звільнених. Пізніше стало відомо, що відпустили вже більше 30 сепаратистів.

  Натовп, який перед цим блокував відділок міліції, зустрічав звільнених оваціями і криками "Одесса русский город! Фашиз не пройдет! Убийцы! Свободу героям!".

  Як повідомляє кореспондент Ліга. Новости, сепаратисти зірвали український прапор з будівлі олеського міського укправління МВС та почепили російський. Біля будівлі знаходяться близько 250 міліціонерів, однак вони ніяк не перешкоджають сепаратистам.

  Між тим, як пвідомляє місцевий портал Таймер, на Куликовому полі біля Будинку профспілок, де відбувалися зіткнення та салася пожежа 2 травня, зібралося біля тисячі проросійсько налаштованих людей, які розтягнули російський прапор та оголосили проведення "народного віче".

  Нагадаємо, 2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко.

  Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. Всього під час зіткнень 2 травня в Одесі загинули 46 людей.   
  Попередній матеріал
  ВМС України виводять із окупованого Криму групу допоміжних суден
  Наступний матеріал
  Кернес опублікував своє фото з лікарні і пообіцяв повернутися
  Теги:
  Loading...