5.ua

ОБСЄ поки не підтверджує і не спростовує присутності російських військ в Україні

  Спостерігачі ОБСЄ не можуть ані підтвердити, ані спростувати наявність російських військовослужбовців на території Донецької області. Про це у Донецьку заявив представник німецької верифікаційної організації, полковник Аксель Шнайдер. Також він заявив, що у дислокації українських військ немає жодних порушень.

  Представник ОБСЄ наголосив: дислокація сил у цьому регіоні – це просто акт суверенної держави, який випливає не з якихось міжнародних договорів, а з права суверенної держави розміщувати свої війська всередині країни.

  Це четверта місія ОБСЄ в Україні за останні місяці. До інспекційної групи увійшли офіцери з Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та Чехії. Представники місії ОБСЄ планують протягом шести днів ознайомитися з ситуацією в південно-східній частині України.

  Своїми спостереженнями щодо підтримки місцевим населенням поділилися й українські військовики. Начальник Донецького гарнізону Сергій Камеш зазначив: мирне населення схвильоване пересуванням військ, і сприймає його неоднозначно. Однак, передислокація здійснюється не від доброго дива.

  А перший заступник командира управління східного територіального командування ВВ МВС України Микола Пасечник визначив завдання своїх підлеглих у тому, щоб розмежувати протиборчі сторони, і упевнений у підтримці населення.

  Попередній матеріал
  У ЦВК очікують найскладніші вибори за всю історію України
  Наступний матеріал
  США допоможуть Україні провести чесні вибори
  Теги:
  Loading...