5.ua

Наливайченко звинувачує російських бойовиків у відсутності миру на Донбасі

  Україна здійснює реальні кроки з втілення мирного плану на Донбасі, водночас представники протилежної сторони відверто ігнорують зусилля з повернення миру в регіоні. Про це голова СБУ Валентин Наливайченко увечері 7 жовтня заявив в ефірі "5 каналу".


  Він підкреслив важливість роботи міжнародної групи високого рівня, ініційованої Президентом:  "Реальні кроки з втілення мирного плану, припинення вогню і недопущення жертв серед мирного населення робить українська сторона – Президент та уряд. Реальну роботу, моніторинг і контроль на рівні високих представників виконують міжнародні місії, зокрема ОБСЄ", - наголосив Наливайченко.

  Водночас, за словами голови СБУ, незаконні озброєні формування в Донецькій та Луганській областях ігнорують такі зусилля і чинять спротив. Зокрема, їх представники не йдуть на обмін заручників за принципом  "всіх на всіх", на якому наполягає українська влада.

  "Ми відповідаємо за свої дії і вимагаємо, щоб це ж зробила російська сторона", - сказав Наливайченко.

  Також він зауважив, що російські війська поступово відходять від кордону, однак після цього має з’явитися реальний план відновлення кордону і миру в регіоні, щоб не постачалася зброя і найманці, а в міста і села повернулися спокій і безпека.

  Голова СБУ також наголосив, що на Сході України дуже важлива подальша робота міжнародних партнерів у розслідуванні злочинів проти людяності та збиття пасажирського літака.

  Як відомо, Україна розпочала процес розслідування і поширення правдивої інформації про те, які злочини проти людяності насправді кояться бойовиками, найманцями проти людей – жінок, дітей, цивільного населення Донеччини та Луганщини.
  Попередній матеріал
  У Слов’янську відкрили новий спортивний зал
  Наступний матеріал
  У Харківський області УБОЗівцями затримано міського голову одного з райцентрів
  Теги:
  Loading...