5.ua

На Сході воює правнук класика української літератури

  Правнук відомого українського письменника Михайла Коцюбинського Ігор Коцюбинський вже близько двох місяців перебуває в зоні проведння бойових дій АТО. Про це виданню "День" повідомила дружина бійця.

  Як зазначається, Ігорю Коцюбинському 49 років. Він очолює Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського.

  Повістка нащадку письменника прийшла ще 17 березня, а від 7-го липня він несе службу під Новоайдаром (Луганська область).

  "Чоловікові вдається подзвонити лише кілька разів на тиждень. Коротко повідомляє, що живий-здоровий і - все. Загалом зв'язок під Луганськом дуже поганий, - розповіла дружина Ігоря Коцюбинського Наталія. - Каже, що у військових на передовій і у нього особисто - морально вольовий дух високий. Але легко на фронті не буває. Умови служби складні. Усі вірять в перемогу і готові боротися за неї до останнього. Єдине, що турбує чоловіка - невизначеність команд, що робити далі, як діяти. Відверто зізнається, що не завжди керівництво дає чіткі і конкретні завдання". Михайло Коцюбинський - український письменник, громадський діяч, класик української літератури. Цього року виповнюється 150 років від його народження. Коцюбинський - автор знаменитих творів Тіні забутий предків, Intermezzo, Fata Morgana, Коні не винні та інші. Син письменника - Юрій Коцюбинський був відомим більшовиком, військовим і партійним діячем.
  Попередній матеріал
  Порошенко сказав, коли Україна ініціює питання членства в НАТО
  Наступний матеріал
  На Львівщині відбулася командно-штабна фаза багатонаціонального навчання "Світла лавина - 2014"
  Теги:
  Loading...