gazeta.lviv.ua

На Луганщині затримано "провідника" диверсантів - СБУ

  У Станично-Луганському районі військова контррозвідка СБУ затримала провідника диверсійної групи, яка за завданням спецслужб Росії здійснювала підривні акції у тилу сил АТО.


  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  СБУ встановила, що громадянин України "С", 1971 р.н., уродженець Луганської області, був завербований ФСБ РФ на початку вересня. Добре орієнтуючись на місцевості та користуючись знайомствами із земляками, зловмисник наводив терористів на позиції українських військовиків.

  "Останнім його завданням було провести диверсійну групу з 14 озброєних бойовиків на уже звільнені від терористів території для вчинення нападів на українські блок-пости, знищення військової техніки та складів зі зброєю", - сказанов  повідомленні.

  "Переодягнені у цивільне – під виглядом місцевих мешканців, підготовлені диверсанти здійснювали розвідку розташування блок-постів та планували захопити військових полонених – і потрапили у засідку Збройних сил України. Провідник групи затриманий співробітниками військової контррозвідки СБУ під час спроби втекти на контрольовану бойовиками територію", - повідомили у Службі безпеки.
  Попередній матеріал
  Німеччина відправить в Україну 75 вантажівок гуманітарної допомоги
  Наступний матеріал
  Караджича вимагають засудити довічно
  Теги:
  Loading...