5.ua

На Луганщині від терористів звільнено село Кримське

  У Луганській області сили АТО звільнили від бойовиків з терористичної організації "ЛНР" село Кримське.  Про це повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.


  За його словами, підрозділи Збройних Сил і міліції увійшли в село без єдиного пострілу. Кримське - останнє село Новоайдарського району з переліку тих населених пунктів, які за постановами Верховної Ради від 7 жовтня були перепідпорядковані з одного району в інший.

  Наголошується, що раніше село відносилось до  Славяносербского району, але оскільки зараз Слов'яносербськ зараз знаходиться під окупацією російських найманців з "ЛНР", всі виплати там заблоковані, і для їх розблокування населений пункт перепідпорядкували Новоайдарскому району, який контролює українська влада.

  Москаль також повідомив про те, що бойовики розстріляли прямо на порозі будинку депутата місцевої сільради, за те, що він висловлював проукраїнські погляди, а також закатували двох селян до того, що один зараз має психічні розлади.

  Раніше повідомлялося про те, що бойовики терористичної організації "Луганська народна республіка" формують "ополчення" для захисту від російських "казаків".
  Попередній матеріал
  СБУ звинувачує Росію у фінансуванні заворушень 14 жовтня
  Наступний матеріал
  Військові почали отримувати нову зброю від українського виробника
  Теги:
  Loading...