5.ua

На Херсонщині поховали загиблого на Донбасі офіцера

  Сьогодні у Скадовському районі Херсонщини поховали 23-річного старшого лейтенанта Збройних сил України Віталія Бєлікова. Він загинув 28 червня у зоні бойових дій на Луганщині, під час обстрілу автоколони. Без чоловіка лишилася дружина з немовлям на руках.


  Провести в останню путь Віталія Бєлікова зібралися більше тисячі людей. До районного будинку культури прийшли рідні, друзі та всі небайдужі земляки.

  28 червня на околиці Луганська терористи обстріляли автомобільну колону, яка доправляла продовольство. Вояки відкрили вогонь у відповідь. У цьому бою Віталій Бєліков і дістав поранення, яке стало фатальним.

  "Він був поранений, але будучи пораненим, виконував стрільбу, захищаючи своїх підлеглих, які були в нього за спиною. Людина була мужня. Ніколи для нього преград не було, труднощів не було. Завжди був у перших рядах", – описує полеглого командир батальйону.

  Віталій закінчив Академію сухопутних військ у Львові, після чого був направлений на службу на Закарпаття. Там зустрів свою майбутню дружину. Торік відгуляли весілля. Без чоловіка і батька залишилася дружина і чотиримісячна донька. В Херсонській області оголосили дводенну жалобу за героєм.

  Яніна Лебедєва, Леонід Єжуров, Херсонська область, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Майдані напали на знімальну групу "5 каналу"
  Наступний матеріал
  На Інститутській слідчі ГПУ відновлюють обставини загибелі Небесної сотні
  Теги:
  Loading...