dpsu.gov.ua

На Донеччині відкрили новий КПП "Мар'їнка" - Держприкордонслужба

Сьогодні, 15 грудня, на лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями відкрили новий контрольний пункт в'їзду/виїзду "Мар’їнка".

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Як зазначається, контрольний пункт відкрили за участі представників Донецької військово-цивільної адміністрації, Держприкордонслужби України та штабу АТО з метою стабілізації ситуації щодо пропуску громадян та збільшення пропускних можливостей.

Протягом останніх тижнів ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО залишається динамічною. Зокрема, відзначається значне збільшення пасажиро-транспортного потоку.

"З метою більш раціонального та ефективного використання сил та засобів та збільшення пропускної спроможності на напрямку "Курахове-Донецьк" відкрито новий контрольний пункт в'їзду/виїзду "Мар'їнка", де прикордонники спроможні здійснити пропуск до 6 тисяч осіб та 1500 транспортних засобів. Також функціонування даного КПВВ дасть можливість значно зменшити пасажиропотік та черги в двох інших контрольних пунктах "Зайцеве" та "Новотроїцьке", що розташовані в Донецькій області", - відзначає прес-служба.

Новий контрольний пункт в'їзду/виїзду розташований на відстані близько 2 км від лінії розмежування. Контрольно-перевірочні та пропускні заходи будуть здійснюватися з 7:00 до 17:00.

Нагадаємо, ОБСЄ відкриває спостережний пункт у Горлівці.

Попередній матеріал
Астрономи розкрили таємницю "загубленої" води на гарячих юпітерах
Наступний матеріал
Біля Волновахи на лінії розмежування підірвався мирний мешканець
Теги:
Loading...