mvs.gov.ua

На Донеччині створено міліцейський спецпідрозділ швидкого реагування (фото)

У Донецькій області на базі батальйону міліції "Артемівськ" та роти "Туман" створили підрозділ швидкого реагування на екстрені ситуації в зоні Антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служби Головного управління МВС України в Донецькій області.

"Наказом МВС України батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Артемівськ" та рота "Туман" розформовані. З кращих бійців, більшість з яких пройшли такі "гарячі точки" як Дебальцеве, створено новий окремий підрозділ швидкого реагування на екстрені ситуації. Головні завдання батальйону - участь в спецопераціях, припинення масових заворушень, негайне реагування на всі зміни оперативної обстановки", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, оперативний батальйон призначений для виконання завдань підвищеного ризику в зоні АТО. Командиром новоствореного батальйону став співробітник спецпідрозділу "Сокіл" капітан міліції Сергій Рощупкін.

Підготовка міліцейського спецназу буде здійснюватися в стислі терміни, зазначають у відомстві. На відпрацювання взаємодії у підрозділі відведено два тижні. Тренування буде проходити на базі Маріупольського училища професійної підготовки працівників міліції. Особливу увагу під час навчань буде приділено вдосконаленню навичок щодо припинення протиправних дій під час масових заворушень і протистояння збройним групам злочинців.

Зазначимо, це вже третій батальйон, створений для швидкого реагування на екстрені ситуації в структурі обласного главку міліції. На території області вже діють батальйони "Південь" і "Північ", які складаються з працівників Головного управління міліції та міськрайвідділів.

Попередній матеріал
У Києві зловмисник пограбував жінку, пригрозивши їй "пляшкою" горілки (фото)
Наступний матеріал
Суд обрав запобіжний захід для хабарників, які допомагали призовникам ухилятися від призову
Теги:
Loading...