5.ua

На Донеччині спецгрупа "Правого сектору" затримала довірену особу терориста Пушиліна

  Ввечері 24 червня активістами зі спеціальної групи "Правого сектору" та у тісній координації з українськими військовими був  затриманий лідера терористів "ДНР" в місті Вугледар (Донецька область) Петро  Гільов , який є довіреною особою російського терориста Пушиліна і одночасно куратором сепаратистів по західних районах Донецької області.


  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер партії "Правий сектор" Дмитро Ярош.

  "У затриманого вилучені посвідчення і перепустки ДНР, в тому числі до всіх її "державних установ", а також "флешки" із розвідувальною інформацією по українських блокпостах", - написав Дмитро Ярош.

  Гільов, за його власними свідченнями, очолює цілу терористичну мережу, до складу якої входить декілька сотень осіб, а також є організатором референдуму 11 травня у кількох містах та сільських районах Донбасу.

  Лідер "Правого сектору" заявив, що будучи тренером з карате, Гільов залучав спортсменів спочатку до виїздів у якості "ті тушок"  на Київський Антимайдан, а в останні місяці - до збройних загонів проросійських терористів. Гільов також відомий у Вугледарі та його околицях своєю активною антиукраїнською позицією та жорстким переслідуванням українських активістів.

  "Наразі Гільов охоче дає покази проти своїх подільників і невдовзі буде переданий в руки СБУ", - впевнений Дмитро Ярош та обіцяє надати згодом також і відеоматеріали.

  При тому він не зазначив, де саме територіально у цей час перебуває затриманий терорист.
  Попередній матеріал
  Терористи атакують сили АТО на Донеччині та штурмують кордон
  Наступний матеріал
  НАТО не збирається поновлювати військову співпрацю з РФ
  Теги:
  Loading...