segodnya.ua

На Донеччині через бойові дії зруйновано більше 4,5 тис. будинків - ОДА

  В Донецькій області у результаті бойових дій зруйновано 4,6 тис. житлових будинків.


  Про це повідомили у департаменті ЖКГ Донецької облдержадміністрації, пише УНІАН.

  Як зазначається, підготовка житлово-комунального господарства регіону до роботи в осінньо-зимовий період ведеться в усіх містах і районах області. На сьогодні середній показник готовності становить 83%, зокрема теплове господарство - 91%, житлове - 85%, водопровідно-каналізаційне - 73%. У 15 містах і районах області підготовка відстає від встановлених графіків через бойові дії на їх територіях.

  Основною проблемою, яка стримує підготовку об'єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до стабільної роботи в опалювальному сезоні 2014-2015 років, є значна кількість зруйнованих будинків, яких у регіоні 4 тис. 584. Крім того, пошкоджено 42 котельні.

  Серйозним стримуючим чинником у підготовці області до зими залишається і не повністю відновлена робота каналу "Сіверський Донець-Донбас". На сьогодні для його відновлення потрібно близько 190 млн грн.

  Як розповіли в ОДА, впливає на темпи підготовки до опалювального сезону і невчасне проведення платежів органами Державної казначейської служби України. Практично не здійснюються розрахунки за спожиті житлово-комунальні послуги з боку населення, що дуже негативно впливає на фінансове становище підприємств ЖКГ.

  У профільному департаменті зазначили, що початок опалювального сезону буде встановлено по кожному місту і району окремо, при цьому, в основному, його планується почати 15 жовтня.
  Попередній матеріал
  Конституційний суд Іспанії заборонив каталонський референдум
  Наступний матеріал
  Кім Чен Ин переніс операцію - ЗМІ
  Теги:
  Loading...