фото Facebook / Міністерство оборони України

Сили АТО зазнають обстрілів та виявляють масові поховання жертв російського терору

  Перемир'я без миру: сьогодні російські терористи обстрілювали околиці міст Щастя, Дебальцеве, а також Донецьк. Минулося цієї доби без загиблих. Тим часом, на визволених територіях правоохоронці розслідують масові убивства мирних мешканців.


  Терористи і далі ігнорують перемир'я. За минулу добу бойовики обстріляли позиції сил антитерористичної операції неподалік Щастя, Дебальцевого та Некішиного. Українські вояки не постраждали та відповідали вогнем лише в разі здійснення атак на рубежі, блокпости та об’єкти, що знаходяться під їхньою охороною та обороною – зазначив Владислав Селезньов, прес-офіцер штабу АТО.

  Потужні артилерійські залпи лунали і в Донецьку. Міська рада повідомляє – неспокійно вдень було практично в усіх районах, зокрема, поблизу аеропорту. Зранку танк бойовиків в'їхав у крамничку. Попри напружену ситуацію, у місті відновлюють комунікації, пошкоджені і вибухами і негодою, яка вирує там вже два дні поспіль. У місті повалені дерева, пошкоджені газогони.

  Водночас, у середовищі найманців спостерігається паніка, повідомляє інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки та оборони. У бойовиків бракує озброєння та техніки. Речник РНБО Андрій Лисенко зазначив: "Ватажки так званих "ДНР" і "ЛНР" висувають жорсткі вимоги щодо збереження техніки і озброєння, аргументуючи це тим, що скоро потік військової техніки та допомоги з боку Російської федерації припиниться. Російське військове командування вимагає від незаконних збройних формувань створювати власні ремонтні бази".

  На звільнених територіях правоохоронці з'ясовують обставини масових убивств. Зокрема, у Слов'янську під час ексгумації виявили тіла парафіян тамтешньої протестантської церкви. За інформацією РНБО, вірян убили за непокору терористам та допомогу українським воякам.

  Тільки з однієї могили було ексгумовано 14 тіл, похованих у середині червня. Під час упізнання, зокрема, були виявлені тіла парафіян протестантської церкви, яких бойовики Гіркіна викрали та після катувань вбили за те, що люди допомагали українській армії", – розповів Андрій Лисенко.

  Такі ж масові поховання виявили у Дружківці та Комунарі на Донеччині.

  Попередній матеріал
  У листопаді до України приїде місія МВФ
  Наступний матеріал
  5-й зведений загін міліціонерів Житомирщини повернувся з Донбасу без втрат
  Теги:
  Loading...