Фото Міноборони

На Донбасі продовжує роботу група цивільно-військового співробітництва ЗСУ

  В зоні проведення АТО продовжує роботу група цивільно-військового співробітництва Збройних сил України (український аналог структур CIMIC - Civil-Military Cooperation).


  Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  Завдання цієї структури - організація співпраці органів військового управління з цивільним населенням, місцевими органами влади, організаціями.

  "В даний час пріоритетним завданням даної структури є пошук і евакуація тіл загиблих військовослужбовців в зоні конфлікту (за останній місяць даною структурою евакуйовано більше 130 тіл загиблих військовослужбовців)", - повідомив Тимчук. 

  За його словами, відзначається співпраця в цьому питанні з українськими військовими угруповань "ДНР".

  "Часто інформація про місцезнаходження останків наших солдатів надходить від них, також вони забезпечують безпеку при евакуації тіл", - пояснив він.

  "Абсолютно протилежним чином поводяться угруповання терористів з "ЛНР", що не йдуть на контакт і не дають можливість проводити подібну роботу. В даному питанні "ЛНР" не йде на контакт навіть за посередництва представників "ДНР"", - зазначив Тимчук.
  Попередній матеріал
  Внаслідок учорашніх обстрілів Донецька постраждали двоє людей
  Наступний матеріал
  Ватикан визнав гомосексуалів корисними для християн
  Теги:
  Loading...