5.ua

На Донбасі через диверсії затримуються десятки потягів

  Через вибухи під коліями на Донецькій залізниці затримуються 11 потягів далекого сполучення і 15 приміських.


  Про це 25 червня повідомив керівник прес-служби Донецької залізниці Володимир Селіванов.

  "На даний момент затримується 15 приміських потягів і 11 потягів далекого сполучення. Ситуація загрозлива. Залізниця, співробітники залізниці працюють на межі своїх можливостей, гарантуючи  безпеку руху потягів. З цією ж метою рух потягів здійснюється зі швидкістю 40 км/год", - уточнив Селіванов.

  Водночас у прес-службі відомства запевнили, що мова про відміну яких-небудь рейсів не йде, оскільки є можливість пропускати потяги парними або непарними коліями.

  Нагадаємо, на Донецькій залізниці за останню добу сталося сім випадків підривів залізничних колій. На перегоні "Караванна – Доля" вибухом пошкоджено 50 метрів головної колії. На перегонах "Горлівка – Пантелейміновка" і "Горлівка – Новобахмутівка" підірвано високовольтні опори, які перекрили шлях і зруйнували частину рейок. На перегоні "Булавін – Дебальцеве" пошкоджено першу, другу і третю колії.

  Крім того, вранці 25 червня в Горлівці на трьох ділянках залізничних колій вибухами пошкоджено два стрілочні переводи і 4 метри рейок непарної колії на перегоні "Деліївка – Микитівка". Рух потягів на перегонах припинено.
  Попередній матеріал
  Понад 160 людей загинули внаслідок атаки талібів у Афганістані
  Наступний матеріал
  Нову Конституцію народні депутати можуть прийняти вже у вересні
  Теги:
  Loading...