5.ua

МЗС України: до сепаратистських хвилювань причетні спецслужби РФ

  Міністерство закордонних справ України зробило офіційну заяву з приводу дій сепаратистів на Сході країни.

  Як ідеться у заяві МЗС, у сзідних областях України російські спецслужби і диверсанти почали перехід до широкомасштабної сепаратистської операції з метою захоплення влади, дестабілізації становища із загрозою для життя громадян України, а також відокремлення цих регіонів від нашої держави.

  “Захищаючи життя людей, територіальну цілісність і безпеку держави, Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення здійснити антитерористичну операцію проти розгорнутого замаху на нашу державу. У Міністерстві закордонних справ України є всі необхідні конкретні докази причетності спецслужб Росії до сепаратистських заколотів та захопленню державних установ на сході України”, - заявили у дипломатичному відомстві,відмітивши, що відповідні свідчення і докази будуть представлені міжнародному співтовариству на зустрічі 17 квітня в Женеві.

  Нагадаємо, раніше ніж українська влада дії сепаратистів прокоментували США, Євросоюз, а також МЗС Польщі, Литви, Швеції, Канади та інших країн. Міжнародна спільнота засуджує дії Росії та впевнена у причетності спецслужб РФ до розпалювання сепаратистських настроїв та здійснення терористичних актів.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі остерігаються заїжджих проросійських заколотників
  Наступний матеріал
  У зіткненнях у Харкові постраждали 50 людей
  Теги:
  Loading...