5.ua

МВС: Міліція у Костянтинівці працює у звичному режимі

  Співробітники міліції у місті Костянтинівка займаються своєю роботою: виїжджають на виклики, продовжують розслідувати кримінальні справи. В звичному режимі також працює і міськвиконком.

  Про це повідомив у своєму коментарі речник міліції Донеччини Ігор Дьомін.

  Нагадаємо, 28 квітня близько шостої ранку до Костянтинівського міськвідділу міліції під'їхали мікроавтобуси, з яких вийшло близько 30 осіб, озброєних автоматичною зброєю.

  Станом на 12 годин відомо, що з ними велися переговори. 10 чоловік ще перебувають у будівлі Костянтинівського міськвідділу та у дворі. Інша частина людей, яка спочатку прибула до міліції міста, поїхали в будівлю міськвиконкому, де зараз вони будують барикади.

  "Міський відділ міліції і виконком працюють у штатному режимі. Співробітники міліції виїжджають на виклики, продовжують розслідувати кримінальні справи, займаються своєю роботою. В звичному режимі працює і міськвиконком", - зазначив керівник прес-служби міліції Донеччини.

  Зброї у міськвідділі не було. Жертв і постраждалих немає.

  Загарбники, які позиціонують себе представниками Донецької народної республіки, знаходяться в приміщеннях, але роботі міліції та міськвиконкому не заважають.

  "Органи влади продовжують працювати в штатному режимі", - підкреслив Дьомін.

  Яким чином цей режим співвідноситься з бойовиками, озброєними автоматичною зброєю, які постійно знаходяться в приміщеннях держбудівель речник міліції Донеччини не пояснив.

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську біля ОДА з’явилася стела Небесної Сотні
  Наступний матеріал
  Україна та Словаччина підписали договір про реверс газу
  Теги:
  Loading...