Фото vk.com

Мітинг в Луганську закликав владу до рішучих дій проти сепаратистів

  Більше тисячі людей зібралися на патріотичний мітинг у Луганську біля пам'ятника Шевченкові. Попри дощ, люди вийшли на мирну акцію за єдину Україну та проти тероризму та сепаратизму на сході країни.

  Люди незадоволені ані подіями, які відбуваються у місті, ані бездіяльністю влади. Учасники патріотичної акції ухвалили резолюцію до влади, щоб покласти край напруженій атмосфері у місті. Охороняли проведення мітингу самі учасники акції з правоохоронцями. Вони стали пліч-о-пліч, утворивши кордон. Напередодні активісти отримали інформацію про можливі провокації.

  У руках люди тримали синьо-жовті прапори, плакати з гаслами "Луганськ – це Україна". Насамкінець заспівали державний гімн. Автомобілісти сигналами підтримували учасників мітингу.

  Між тим, у Луганську посилили охорону громадського порядку. Крім того виставили вартових біля стратегічних об'єктів, адміністративних будівель та телекомпаній. Також в області облаштовані охоронні блокпости, щоб не допустити завезення зброї, вибухівки та інших засобів, які використовуються під час масових заворушень. Водночас, міліція контролює людей, які зі зброєю перебувають у захопленій будівлі обласної служби безпеки.

  Нагадаємо, 8 березня група озброєних у камуфляжі захопили управління обласної СБУ. Усередині перебувають до півсотні сепаратистів, які вимагають проведення референдуму щодо федералізації області. Крім того, закликають відпустити їхніх лідерів Харитонова та Клінчаєва.

  Попередній матеріал
  Цьогоріч на Вербну неділю віряни моляться про мир в Україні
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську виставили блок-пости для захисту від терористів
  Теги:
  Loading...