stakhanov.org.ua

Міського голову Стаханова арештували на 2 місяці

  Київський суд вирішив обрати для міського голови Стаханова Юрія Борисова запобіжний захід у вигляді арешту строком на 2 місяці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.


  Він зазначив, що стосовно Борисова головним слідчим управлінням МВС була порушена кримінальна справа за статтею 110 КК - посягання на територіальну цілісність України, зокрема за активне сприяння в організації та проведенні псевдореферендуму 16 травня в Стаханові.

  Генеральна прокуратура прийняла рішення передати слідство щодо Борисова в СБУ у зв'язку з тим, що вже СБУ веде ряд справ щодо сепаратизму в Луганській області.

  Сьогодні, за його словами, Шевченківський районний суд в особі судді Бугеля В. В. прийняв рішення обрати для Борисова запобіжний захід у вигляді арешту строком на 2 місяці.

  "При цьому можливість звільнення з під варти під заставу не передбачена рішенням суду", - заначив Геращенко.

  "Відомо, що Юрій Борисов вже активно співпрацює зі слідством з питання з'ясування, хто був справжнім ляльководом, який організував за підтримки спецслужб Російської Федерації "референдум" 11 травня і організації терористичних угруповань в Луганській області", - додав він.
  Попередній матеріал
  Більша частина Угоди про асоціацію у Грузії діятиме вже з 1 вересня
  Наступний матеріал
  В ООН закликали забезпечити доступ міжнародних експертів до місця катастрофи малайзійського літака
  Теги:
  Loading...