@foreigncorr1

Місія ОБСЄ потрапила до Слов'янська та розмовляє з лідером сепаратистів

  Представник ОБСЄ у Слов'янську зустрівся з лідером сепаратистів, повідомляє Reuters.

  Зустріч тривала 2 години. Під час зустрічі обговорили Женевські домовленості. 

  Представник ОБСЄ Марк Етерінгтон повідомив, що він зустрічався з самопроголошеним мером В'ячеславом Пономарьовим. Він запитав Пономарьова та його групу, чи будуть вони виконувати угоди, які були підписані минулого тижня у Женеві, за якими Росія і Україна погодилися, що бойовики повинні роззброїтися і залишити окуповані адміністративні будівлі. 

  Етерінгтон не розповів, як відреагував на запитання лідер сепаратистів, щоб докладніше дослідити питання. 

  За словами представника ОБСЄ розмова також йшла про людей, які були затримані у Слов'янську, в тому числі попереднього голову міста, а також про жорстоке поводження з ромами і про перестрілку в неділю, в результаті якої загинуло щонайменше три людини. 

  Раніше повідомлялося, місія ОБСЄ поки не могла потрапити до Слов’янська через небезпеку для життя спостерігачів. 

  Нагадаємо. що у Женеві під час чотірьохсторонній зустрічі було домовлено, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ буде відігравати провідну роль у сприянні української влади і місцевим громадам негайної реалізації цих заходів, спрямованих на деескалацию ситуації вже у найближчі дні там, де це необхідно максимально. США, ЄС і Росія зобов'язуються підтримати цю місію, у тому числі, шляхом надання спостерігачів.  Попередній матеріал
  Екс-голова УГКЦ закликає вірити у неминучу перемогу над злом
  Наступний матеріал
  Учасники мітингів на Луганщині застосували силу проти правоохоронців
  Теги:
  Loading...