5.ua

Мінсоцполітики отримало підтримку ООН у вирішенні українських проблем

  Мінсоцполітики домовилося з ООН про співпрацю щодо реформування сектору соціальної сфери в Україні. Відповідне рішення було прийнято під час спільної зустрічі заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович і представників ООН. Повідомляє прес-служба Мінсоцполітики 21 травня.


  "Допомога експертів проекту ООН має для нас велике значення, особливо у питанні надання соціальних послуг. Передусім, це стосується вразливих верств населення, зокрема, людей похилого віку, інвалідів та дітей-інвалідів", – сказала Наталія Федорович.

  Крім того, за словами Наталії Федорович, Мінсоцполітики заручилося підтримкою ООН у питанні допомоги вимушеним переселенцям з Криму, Донецької і Луганської областей.

  "Сьогодні кримчани, які переїхали на материкову частину України, мають тимчасове місце проживання, діти ходять до школи та дитсадків, багатьом переселенцям надана можливість працевлаштуватися і навіть відкрити власний бізнес. Ті, хто залишився на території Криму і відмовився приймати російське громадянство, можуть отримувати належні їм виплати у Херсонській області", – сказала Наталія Федорович.

  Водночас, за словами заступника Міністра, у зв’язку з останніми подіями на сході Україна стикнулася з багатьма проблемами. По-перше, неможливість здійснювати виплати державної соціальної допомоги. По-друге, організація допомоги людям з особливими потребами. І, нарешті, по-третє, безпечне перебування дітей в цих регіонах.

  Заступник Міністра відзначила, що керівництво Донецької та Луганської областей робить все можливе, аби кожен громадянин цього регіону був захищеним. 

  "Безумовно, права донеччан та луганчан порушені. Аби виправити цю ситуацію, Мінсоцполітики підготує відповідний законопроект, який би захистив таких громадян", – підкреслила вона.
  Попередній матеріал
  Синоптики прогнозують на червень дощі та грози
  Наступний матеріал
  Українка пройшла до чвертьфіналу тенісного турніру в Нюрнберзі
  Теги:
  Loading...