5.ua

Майже 5 мільйонів гривень везли троє українців із Криму в подвійних днищах валіз

  Майже 5 мільйонів гривень виявили 17 квітня в залізничному пункті контролю "Мелітополь" співробітники Державної прикордонної служби України. Про це повідомляє прес-служба ДПС України.

  Як зазначено, гроші поїздом "Севастополь – Дніпропетровськ" везли з Криму на материкову частину України троє українців, жителів Севастополя.

  "Під час прикордонного контролю, враховуючи аналізи ризиків, правоохоронці прийняли рішення оглянути їхні речі більш ретельно. Як з'ясувалося згодом, недарма. Під час перевірки багажу у їхніх валізах знайшли майже 5 мільйонів гривень. Вони явно готувалися до цієї операції, адже приховали готівку в подвійних днищах своєї поклажі", - повідомляють прикордонники.

  На цей час порушників та їх багаж передано співробітникам СБУ для з'ясування кому та куди призначалася така кількість грошей.

  Нагадаємо, що 15 квітня в цьому ж пункті контролю прикордонники виявили кур’єрів, які везли 1,8 мільйона гривень. Хлопець та троє дівчат віком до 30 років прямували поїздом "Сімферополь – Дніпропетровськ". У кожного з них виявили значні суми коштів, загалом 1,8 мільйона гривень. З попередніх пояснень, вони були кур’єрами та мали доправити гроші для оплати антиукраїнських мітингів у східних регіонах України.

  Попередній матеріал
  Частину сепаратистів, що штурмували військову частину в Маріуполі, відпустили
  Наступний матеріал
  У міській раді Маріуполя вимагають від сепаратистів скласти зброю
  Теги:
  Loading...