Фото прес-служби ДСНС

Майже 40 тисяч жителів Сходу України вже повернулося додому - ДСНС

  Вперше за останні декілька днів спостерігається зменшення кількості переселених людей з районів проведення бойових дій на Сході. Мова йде про реверсне переміщення людей – жителі Сходу України повертаються додому.


  Про це 14 вересня повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

  "За минулу добу у місця постійного проживання повернулося 2281 особа, з яких значна частка саме у Донецьку область – 1863 особи. Загалом, за даними Міжвідомчого координаційного штабу,  до рідних домівок (на Донбас – Ред.) вже повернулося 39 тис. 550 осіб", - повідомляє Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

  Голова Служби зазначає, що люди починають повертатися додому  у зв’язку з поступовим відновленням інфраструктури зруйнованих міст та відновленням життєдіяльності на звільнених від російських найманців територіях Сходу України.

  "Найвищі показники реверсного переміщення зафіксовано саме з міста Києва – 23 тис. 404 особи, з Харківської – 6021 особа, з Одеської – 2720 осіб та Запорізької областей – 1475 осіб. Інші регіони мають дещо нижчі показники, проте повернення людей фіксується з кожної області України", - зазначає Сергій Бочковський.

  Голова ДСНС України також повідомив, що незважаючи на повернення громадян додому, ще є люди, які на певний час покидають свої міста. Проте це число з кожним днем зменшується.

   "Якщо раніше ми фіксували за добу тисячі переміщених осіб, то за минулу добу з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території АР Крим перемістилося лише 391 особа, з яких 109 дітей та 94 інваліди. Всього станом на сьогодні ми маємо 268 тис. 520 переміщених осіб, що майже на три тисячі менше, ніж було 13 вересня – 271тис. 614 осіб", - повідомив  Сергій Бочковський.
  Попередній матеріал
  У заручниках в бойовиків залишаються 853 людини - ЦЗП
  Наступний матеріал
  Майже 40 000 переселенців зі Сходу повернулися додому
  Теги:
  Loading...