фото mgm.com.ua

Луганські сепаратисти вирішили провести псевдо-референдум у 2 етапи

  У Луганську сепаратисти вирішили провести свій псевдо-референдум у два етапи. Про свої плани оголосили на так званому "народному вічі" під стінами СБУ.

  Перший етап волевиявлення має відбутися 11-го травня. На ньому, за задумом сепаратистів, луганчани мають висловитись щодо надання місту статусу автономії. У разі позитивного результату, наступний етап планують провести 18-го травня. На ньому хочуть визначити статус Луганська, як незалежної республіки або як автономії у складі Росії.

  Раніше проросійський мітинг у Луганську обрав собі "губернатора". Самопроголошеним "чільником області" призначили самопроголошеного командира самопроголошеної "армії Південного Сходу" Валерія Болотова. Кілька тисяч проросійських мітингувальників вимагали референдуму, федералізації та співали гімн Росії. Дійство відбувалося у під прапором так званої "Донецької народної республіки". Під час сепаратистського мітингу побили активіста та журналіста видання "Точка опори" Максима Данильченка.

  Тим часом, прокуратура Луганської області розцінює виступи на проросійських мітингах у регіоні, їхню символіку та заклики до федералізації, як сепаратистські. За усіма фактами розпочато досудове розслідування, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

  Попередній матеріал
  У московському метро чеченець розстріляв групу білорусів
  Наступний матеріал
  СБУ вилучила понад 1 мільйон бойових набоїв
  Теги:
  Loading...