5.ua

Луганські сепаратисти обживаються у захопленій будівлі СБУ

  Захоплену сепаратистами будівлю СБУ в Луганську досі не звільнили. До рук проросійських активістів потрапила вогнепальна зброя. У разі штурму вони погрожують її застосувати. Весь день під будівлею СБУ періодично збираються люди, влаштовують мітинги, вигукують проросійські гасла та вимагають проведення референдуму. Тим часом, міліція порушила кілька кримінальних справ – за масові заворушення, захоплення адмінбудівлі та захоплення зброї.

  За неофіційною інформацією, проросійські активісти зламали зброярню та заволоділи близько двома сотнями автоматів та пістолетів. Нині обживаються: попри те, що в будівлі вимкнули усі комунікації, у середині облаштували медчастину та їдальню. Пікетувальники на вулиці забарикадували СБУ шинами, центральну вулицю перекрили металевими щитами, будівельним мотлохом та вантажівками.

  Тим часом, в Інтернеті сепаратисти виклали відео-звернення. Озброєні бойовики запевняють, за добу їхня армія чисельно зросла і вони готові підтримати однодумців у Донецьку. Хоча координатор запевняє: головні вимоги – проведення референдуму та закриття справ проти їхніх активістів.

  У місцевій прокуратурі запевняють: силовики ведуть перемови з проросійськими активістами.

  Нардеп-регіонал Володимир Медяник також провів перемови з захоплювачами будівлі, і пообіцяв оголосити їхні вимоги на засіданні Верховної Ради.

  Тим часом у міліції повідомили про підвищену бойову готовність. Працівники ДАІ встановили блокпости на всіх в’їздах до міста. Луганське управління СБУ захопили напередодні близько двох тисяч проросійських мітингувальників. Під час штурму постраждало дев’ять осіб.

  Євген Худаско, Людмила Мисниченко, Луганськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Бунтівники запалили багаття біля Донецької облдержадміністрації
  Наступний матеріал
  Юрій Луценко: Ми зруйнували радянський барак
  Loading...