molbuk.ua

Луганськ - на межі гуманітарної та екологічної катастрофи - міськрада

  Станом на ранок 5 серпня Луганськ залишається відключеним від електроенергії. Про це повідомляє прес-служба Луганської міської ради.


  "На території міста зберігається критична ситуація. Луганськ знеструмлений, перебуває фактично в стані гуманітарної катастрофи. З неділі частина мешканців обласного центру без світла, води, також відсутній стаціонарний і мобільний зв'язок, інтернет", - сказано в повідомленні.

  При цьому, як зазначається, велика частина містян перебуває без світла вже упродовж тижня.

  Зв'язок відсутній не тільки в Луганську, перебуваючи за його межами в місто також неможливо додзвонитися, додали у міськраді.

  В умовах високих температурних показників, через пошкодження більшості автомобілів комунального підприємства "Луганський центр утилізації відходів", на території обласного центру повністю припинено вивезення сміття, тому місто фактично перебуває на межі екологічної катастрофи.

  Також, як повідомляється, у зв'язку із напруженою ситуацією, були припинені поставки хлору на об'єкти водопостачання ОКП "Компанія "Луганськвода", яка розташована в зоні ведення збройних зіткнень, в результаті чого з 26 липня у водопровідну мережу міста надходить питна вода, знезаражена в неповному обсязі.

  "Сьогодні 250 тис. мирних луганчан, а в більшості це пенсіонери та сім'ї з дітьми, у яких немає коштів для того, щоб виїхати з міста і яким нікуди їхати, стали заручниками ситуації: люди змушені жити в умовах збройних протистоянь, при цьому відсутні комунікації, з прилавків ще працюючих магазинів і супермаркетів з кожним днем зникають запаси продуктів харчування", - розповіли у міськраді.

  Також в Луганську велика проблема нестачі медикаментів - люди не можуть придбати необхідні лікарські препарати, працює тільки кілька аптек.

  Згідно з повідомленням, станом на 4 серпня частково зруйновано чотири міські лікарні та три поліклініки, в яких перебували на лікуванні в тому числі поранені і постраждалі внаслідок обстрілів мирні жителі.
  Попередній матеріал
  Росія подвоїла кількість військ на кордоні з Україною - The New York Times
  Наступний матеріал
  Терористи провели обстріл Горлівки
  Теги:
  Loading...