5.ua

Комбат Семенченко обіцяє охороняти фігурантів розслідування трагедії біля Іловайську

  Командир батальйону територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко готовий надати охорону всім, хто буде співпрацювати з групою, яка розслідує причини трагічного оточення військ у Іловайську.


  Про це комбат написав на своїй сторінці у Facebook 9 вересня, одразу після зустрічі з головним військовим прокурором.

  "Зустрівся з головним військовим прокурором України, поговорив з членами слідчої групи. У мене склалося враження, що офіцери реально зацікавлені провести це розслідування і довести його до логічного завершення. Закликаю всіх офіцерів і бійців підрозділів, що мають інформацію про обставини, що призвели до оточення наших військ до співпраці зі слідчою групою. Якщо на вас буде здійснюватися тиск з боку будь-яких посадових осіб - звертайтеся до військової прокуратури або особисто до мене - готові надати охорону", - повідомив Семенченко.

  Він також підкресли важливість реального розслідування всього, що призвело до блокування та масової загибелі українських бійців від рук російських агресорів.

  "Розслідування даного злочину, а також інших резонансних справ щодо зони АТО - дуже важливо для армії та суспільства", - зазначив комбат.
  Попередній матеріал
  Російська армія провокує військові кораблі НАТО у Чорному морі
  Наступний матеріал
  Збірна України програла Словаччині у першому відбірковому матчі на Євро-2016
  Теги:
  Loading...