5.ua

Керівництво міліції на Сході досі контролюється родиною Януковича - Луценко

  Все керівництво міліції Сходу України й досі контролюється родиною усуненого з посади президента Віктора Януковича.Про це заявив екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко в ефірі "5-го каналу" у неділю.

  "З 2010 року усе керівництво обласних управлінь міліції та їхніх заступників узгоджував особисто старший син Януковича, який ставив їм завдання і доплачував їм у конвертах. У Донецькій, Харківській, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях він робив це аж до заступників начальників райвідділів. Тобто все керівництво цього регіону було залежним від мафіозного "межигірського" угруповання. Вони отримували і до сьогодні отримують доплату в конвертах. Зараз така доплата збільшена в рази", - пояснює Луценко.

  Він назвав імена особ, що координують діяльність сепаратистів на Сході - Януковис, колишній начальник міліції Донбасу Романов та колишній заступник міністра Дубовик.

  "За всіма сепаратистськими акціями нині стоять ляльководи ФСБ та гроші Януковича, а також колишнього начальника міліції Донбасу Романова та колишнього заступника міністра Дубовика. Саме ці три особи координують діяльність сепаратистів на Сході", - пояснив Луценко.

  Луценко зазначив, що в Україні розгортається повномасштабний план по дестабілізації з подальшим відокремленням від країни Сходу.

  "Маніпулюють ним російські спецслужби, центри яких - це вже не секрет – у Луганську та Сєверодонецьку", - зазначив Луценко. 

  За матеріалами УНІАН

  Попередній матеріал
  У понеділок Словаччина підпише рішення по реверсу газу в Україну
  Наступний матеріал
  Карл Більдт натякнув, що Україні необхідно зробити все можливе для відновлення порядку
  Теги:
  Loading...