Фото geografica.net.ua

Гуманітарна допомога з Німеччини дозволить побудувати 4 тис. місць тимчасового проживання для переселенців

  Гуманітарна допомога, надана Україні урядом Федеративної Республіки Німеччина, дозволить українській державі вирішувати проблеми внутрішньо переміщених осіб більш ефективно.


  Про це розповів віце-прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з міністром економічного співробітництва і розвитку ФРН Гердом Мюллером, пише урядовий портал.

  Зустріч відбулася за результатами надання Україні гуманітарної допомоги і матеріалів для відбудови на загальну суму 10 мільйонів євро.

  745 тонн гуманітарного вантажу загальною вартістю 7 мільйонів євро прибули на 112 вантажівках із Німеччини. До цього вантажу належать пересувні житлові будиночки, кухні, пральні машини, будівельні матеріали для відновлення зруйнованих будівель, генератори, цистерни для води та дизельного пального, обігрівальні прилади, а також ковдри, одяг, ліжка, медичні матеріали та предмети гігієни та ін.

  Ще майже на 3 мільйони євро будуть придбані й інші товари в Україні. Допомога надійде передусім людям на Сході України, перш за все – у Харкові, Дніпропетровську, Маріуполі, Запоріжжі та Слов'янську.

  "Гуманітарна допомога Німеччини дозволить нам для людей, які залишилися без даху над головою, побудувати 4 тис. місць тимчасового проживання в трьох містах: Запоріжжі, Харкові та Дніпропетровську. Муніципалітети цих міст готові співпрацювати. Всі необхідні для будівництва землі вже виділено, вирішується питання інфраструктури. Перші будиночки вже починають будуватися", - розповів Гройсман.

  За його словами, ці будиночки залишатимуться під управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій і зможуть використовуватися у майбутньому для розгортання у місцях стихійних лих або інших надзвичайних ситуацій. Передбачається, що люди у будиночках житимуть не більше місяця – до того, часу, поки відповідні служби не допоможуть їм знайти постійне житло і роботу.
  Попередній матеріал
  У Польщі заявляють, що не скорочували поставки газу в Україну - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Частина нацгвардійців, які пікетували АП, вирішила повернутися у військову частину
  Теги:
  Loading...