фото ТСН

Геращенко: Бойовики випустили з тюрем Донбасу близько шести тисяч засуджених

  Народний депутат Ірина Геращенко повідомила, що у тюрмах на підконтрольних бойовикам українських територіях залишаються близько 10 тисяч в'язнів.

  Про це Геращенко, яка представляє Україну в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, написала на своїй сторінці у Facebook після зустрічі з керівництвом Державноі пенітенціарноі служби Украіни та обмундсменом з прав людини Валерією Лутковською. За словами Геращенко, основна проблема - переміщення засуджених осіб, що відбувають покарання в тюрмах на окупованих територіях і хотіли б відбути частину покарання в інших пенітенціарних установах в Украіні.

  "За рік конфлікту на Донбасі нашій пенітенціарній службі вдалося перемістити більше 300 засуджених, зокрема, 178 жінок з Луганськоі колоніі. Останні переміщення - 29 осіб - відбулися за участі обмудсмена Лутковськоі, з них 9 осіб були іноземцями і потребували екстрадиціі. Наразі, за наявною інформацією близько тисячі осіб хотіли б відбувати покарання в украінських тбрмах та колоніях", - навела дані Геращенко.

  "Насьогодні ситуація виглядає наступним чином: на окупованих територіях залишається 29 тюрем, з них 15 в Луганській області і 14- в Донецькій. На листопад 2014 року там відбували покарання близько 16 тисяч осіб. Зараз, за наявною в нас інформацією - близько 10 тисяч. Когось випустили, багато померли чи загинули, або були залучені до загонів бойовиків. Наприклад, колонія в Чорнухіно, яку в лютому 2015 року намагалися евакуювати, була просто розбита бойовиками, а автозаки з засудженими не випустили на евакуацію", - повідомила Геращенко.

  Нагадаємо, у січні прес-центр АТО повідомив про затримання на Донбасі механіка-водія танка, громадянина Російської федерації, який працював на терористів. Він розповів, що погодився на цю роботу, адже її запропонували йому у поліції Ростова-на-Дону як альтернативу покаранню за вчинений ним кримінальний злочин.

  З керівництвом Державноі пенітенціарноі служби Украіни та обмундсменом з прав людини В. Лутковською обговорили проблему ...

  Posted by Iryna Gerashchenko on 17 августа 2015 г.

  Попередній матеріал
  У Львові від російських банків вимагають забиратись геть – для їхнього ж блага
  Наступний матеріал
  Завтра "Донбас" буде на позиціях під Маріуполем у повному складі – боєць батальйону
  Теги:
  Loading...