Фото news.mail.ru

Генсек НАТО закликав Росію не втручатися у ситуацію на Сході України

  Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен закликав владу Росії не втручатися у ситуацію на Сході України.

  "Події в Східній Україні викликають серйозну стурбованість. Я закликаю Росію відступити" , - заявив генсек НАТО на семінарі з трансформації Альянсу у вівторок в Парижі, передає "Интерфакс".

  "Будь-яке просування в Східну Україну буде представляти серйозну ескалацію ситуації, а не деескалацію, до якої ми всі прагнемо", - заявив Расмуссен.

  Генеральний секретар НАТО також закликав Росію "відвести десятки тисяч військових , сконцентрованих на кордоні з Україною, і поважати свої міжнародні зобов'язання".

  Нагадаємо, раніше Держдеп США заявив, що за нинішніми подіями на південному сході України простежується російське втручання.

  "Ті, хто виступає в цих регіонах, є проросійськими сепаратистами. Є чіткі припущення, що декому з цих протестувальників платять, і вони не є місцевими жителями. Все це викликає у нас серйозне занепокоєння", – заявила офіційний представник держдепартаменту США Джен Псакі.

  За словами речниці Держдепартаменту, будь-які подальші спроби Росії дестабілізувати ситуацію в Україні нестимуть додаткові втрати для Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  Прикордонники попередили про відповідальність за напад на пункти пропуску
  Наступний матеріал
  Постраждалий під час штурму Харківської ОДА курсант перебуває у тяжкому стані
  Теги:
  Loading...