5.ua

Експерти: Відео з розстрілом полонених українських офіцерів у Горлівці - інсценування

  Група "Інформаційний спротив" звернулась до експертів-криміналістів з проханням дати оцінку достовірності відео з розстрілом полонених українських офіцерів, яких начебто вчора вбили терористи під командуванням "Беса"-Безлера на Донеччині.

  Про це на свій сторінці у Facebook повідомив керівник "Інформаційного спротиву"  Дмитро Тимчук.

  За його інформацією, експерти піддали сумніву реальність розстрілу на відео.

  "Вектор падіння тіл не збігається з напрямком пострілу. Судячи по звуку затвору це були два автомати АК-74, але  по звуку пострілу - стріляли холостими (тому й поодинокими пострілами). Люди біля стіни вдягнені в цивільне. У білосніжну сорочку перебуваючи при цьому кілька днів у полоні (вона була б м'яко кажучи не дуже чиста, і після пострілів, поки жертва падає, біла сорочка вже була б у крові. Облич полонених також не показали", - наводить Тимчук думку експерта.

  "Обидва падають акуратно прокочуючи і піднімаючи ноги, хоча повинні відкинутися в напрямку польоту кулі. Той хто в білій сорочці при падінні видно як піднімає голову й потім дбайливо кладе на підлогу щоб не забити. Розстріл відбувається в невеликому приміщенні. Стрілянина в приміщенні може взагалі може викликати рикошет. Цього не спостерігається. Присутні не бояться отримати поранення від рикошету кулі ", - також звертають увагу на недоречності відео експерти.

  Додаючи, що розкадровка відео додаткових даних до результату експертизи не дає, оскільки це не монтаж, а - швидше за все - постановочна зйомка розстрілу.

  Нагадаємо, вчора терористи розповсюдили відео, на якому вони вбивають полонених ними українських офіцерів. "Розстрілом" командує росіянин "Бес"-Безлер.

  Попередній матеріал
  Ігор Тенюх звинуватив прикордонників та СБУ у втраті Криму
  Наступний матеріал
  Кличко незадоволено пройшовся по кабінетах Київради
  Теги:
  Loading...