5 канал

Дивіться сьогодні на "5 каналі" інтерв'ю з "кіборгом" "Рахманом"

Визволений з ворожої неволі офіцер-десантник дасть ексклюзивне інтерв'ю "5-му".

Один із героїчних "кіборгів" – оборонців Донецького аеропорту, командир розвідувального відділення 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ із позивним "Рахман", лише напередодні з 18-ї спроби визволений з неволі російських окупантів, сьогодні дасть ексклюзивне інтерв'ю "5 каналу". Він розповість про оборону аеропорту, перебування в полоні та обставини свого визволення.

Андрій Гречанов – майор Збройних сил України, кавалер ордену орденом Богдана Хмельницького III ступеня, нагороджений указом Президента у грудні 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни.

Офіцер-розвідник з позивним "Рахман" провів у терміналі Донецького аеропорту найдовше і залишався там до останнього. У полоні в російських терористів Андрій Гречанов пробув чотири місяці, довгий час переговори про його звільнення не приносили результату.

Сьогодні, о 21:05 "5 канал" транслюватиме ексклюзивне інтерв'ю героя-кіборга у прямому ефірі. Також розмову із воїном можна буде подивитися на нашому сайті НАЖИВО.

Попередній матеріал
Генштаб ЗСУ: Концепція щодо створення ССО не задовольнила військкомітет Євросоюзу
Наступний матеріал
Геннадій Зубко: Донецька область є лідером у процесі децентралізації, серед аутсайдерів - Західна Україна
Теги:
Loading...