Фото прес-служби Міноборони

До зони АТО відправлять нові "швидкі" та реанімобілі

  16 нових машин екстреної медичної допомоги поїдуть до зони проведення АТО. Міністерство охорони здоров'я передало "швидкі" чотирьом силовим відомствам.


  Усі ці автомобілі закупили за бюджетом-2013, і мали би відправити у Крим. Але через окупацію півострова, карети перерозподілили між структурами, задіяними в АТО. Так Міністерству оборони віддали 4 машини екстреної допомоги та два реанімобілі. Стільки ж дісталось Міністерству внутрішніх справ – їх віддадуть Нацгвардії. Служба безпеки та Держприкордонслужба отримали по одному реанімобілю та одній "швидкій". Цими машинами поранених доставлятимуть до найближчих військових шпиталів – Харківського та Дніпропетровського.

  Директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони Віталій Андронатій похвалив нові машини: "Вони будуть дуже ефективними, особливо ці автомобілі – реанімобілі класу С. Вони нафаршировані таким обладнанням, що вони в принципі, нема критеріїв для того, щоб сказати, що хворий нетранспортабельний. Тоїсть, вони можуть перевезти любого хворого. Любого! В любому стані важкості".

  Попередній матеріал
  Науковці хочуть оприлюднити документи про злочини комунізму
  Наступний матеріал
  Кличко впевнений, що столиці потрібна своя міліція
  Теги:
  Loading...