5.ua

Дніпропетровщина планує приєднати до себе Донеччину та Луганщину

  Дніпропетровська обласна держадміністрація заявляє про проведення 11 травня референдуму про входження Донецької та Луганської областей України до складу Дніпропетровської області України. Про це на своїй сторінці  Facebook повідомив в.о. заступника голови Дніпропетровської обладміністрації Борис Філатов.


  Чиновник посилається на заяву Міжобласного ради територіальних громад Південного Сходу України.

  "Створена сьогодні Міжобласний рада територіальних громад приступила до розгляду численних звернень голів органів місцевого самоврядування в Луганській і Донецькій областях до керівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації про включення конкретних районів і населених пунктів Донецької та Луганської областей до складу Дніпропетровської області", - цитує Філатов текст рішення Міжобласної ради територіальних громад.

  Також він наголосив, що 11 травня у всіх населених пунктах Донецької та Луганської областей планується референдум, на якому територіальні громади зможуть висловитися з приводу майбутнього українських регіонів.

  Згідно з повідомленням, Дніпропетровська обладміністрація готова допомогти і взяти відповідальність за ситуацію в Донецькій і Луганській областях, а також взяти під свій контроль всі системи життєзабезпечення областей.
  Попередній матеріал
  Україна офіційно закрила всі пункти пропуску через держкордон у Криму
  Наступний матеріал
  Генерал СБУ не заперечує проти знешкодження громадянами проросійських бойовиків
  Теги:
  Loading...