фото Радіо Свобода / Reuters

Зникли "чорні скриньки" збитого терористами "Боїнга"

  З Донеччини та з повідомлень ЗМІ надходить вкрай суперечлива інформація щодо місцезнаходження бортових самописців збитого терористами "Боїнга".


  Так, один із ватажків терористів, громадянин Росії Бородай заявив журналістам, що "чорні скриньки" під час аварії були знищені і від них залишились лише уламки. Водночас, агенція Reuters оприлюднила відео від 18 липня, на якому зафільмовано цілком неушкоджений предмет, схожий на бортовий самописець.

  Інший ватажок бойовиків із красномовним прізвищем Пургін повідомив російським журналістам, що "чорні скриньки" вже відвезли до Донецька і вони перебувають під контролем терористів. Про те ж саме повідомив Twitter проросійських сепаратистів. Однак трохи згодом Пургін заперечив свої ж слова, і відмовився коментувати, що насправді відбувається з самописцями.

  Раніше Служба безпеки України оприлюднила докази того, що терористи та російська агентура отримали наказ із Москви про виявлення і приховування бортових самописців зі збитого над Донеччиною пасажирського лайнера "Боїнг-777". 

  Попередній матеріал
  Бойовики продовжують обстрілювати центр Луганська з "Граду" і міномета
  Наступний матеріал
  Папа Римський закликав молитись за мир і возз'єднання в Україні
  Теги:
  Loading...