5.ua

Чернігівщина прихистила 931 жителя Донецької, Луганської областей та АР Крим

  На Чернігівщині зареєстровано вже 298 звернень сімей із Донецької та Луганської областей, 228 родин – з АР Крим про надання можливості тимчасового проживання у Чернігівській області, а загалом тут отримали соціальну допомогу 884 особи з числа вимушених переселенців.

  Таку інформацію оприлюднено у Департаменті соціального захисту населення Чернігівської ОДА 8 липня.

  Зазначено, що більшість громадян потребує консультацій з приводу отримання чи відновлення соціальних виплат (пенсії та соціальні допомоги), 82 особи — працевлаштування, 130 осіб – лікування, 56 осіб шукають житло, шістьом необхідно поновити втрачені документи. Четверо переселенців вже мають нову роботу, одинадцятьом призначено допомогу по безробіттю.

  "Дев’ятнадцять малюків з Донбасу та Криму чекають на запрошення до дитячого садочка, а 30 школярів можуть розпочати навчальний рік у освітніх закладах Чернігівщини. Багато хто з переселенців потребує медичної та психологічної допомоги. Органи соціального захисту населення вживають всіх заходів, необхідних для якнайшвидшої адаптації переселенців до життя у нових умовах", - повідомили у Чернігівській ОДА.

  Загалом же, станом на 8 липня на Чернігівщину для тимчасового проживання приїхала 931 людина з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

  Попередній матеріал
  В Черкасах організували збір коштів для мешканців зруйнованих в ході АТО міст
  Наступний матеріал
  Міліціонери Вінничини повернулися додому з зони АТО
  Теги:
  Loading...