shkolazdorovya.com

Терористи підпорядкували собі частину медустанов Донеччини - ОДА

  Система охорони здоров'я Донецької області перебуває у складній ситуації, по суті вона розділена на дві частини.


  Про це сьогодні під час онлайн прес-конференції заявила заступник голови - директор департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олена Петряєва, передають "Новости Донбасса".

  "Під керівництвом "ДНР" працює "Міністерство охорони здоров'я ДНР", яке перепідпорядковує собі зараз більшу частину обласних лікувальних установ, а також лікувальні установи міст і районів, які розташовані в зоні активної АТО. Частина, яка підконтрольна українській владі, працює під управлінням департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації, діє у своєму режимі і отримує фінансування з державного бюджету за основними статтями витрат ", - повідомила вона.

  За її словами, центр екстреної медичної допомоги в області єдиний, якому підпорядковані 11 станцій швидкої медичної допомоги, дислоковані вони в Донецьку.

  "На жаль, пребувають під контролем "міністерства охорони здоров'я ДНР", яке заборонило виїзд консультантів за межі Донецька. У нас станції, які працюють в містах, підконтрольних українській владі, здійснюють виклики. Робота швидкої допомоги не постраждала, але робота фахівців-консультантів зараз дещо утруднена. Крім того, у нас велика частина реанімобілів також дислокована в Донецьку", - додала  Петряєва.
  Попередній матеріал
  Залізничники відновили 9 мостів і 84 колії на Донбасі
  Наступний матеріал
  Яценюк візьме участь в сесії Генасамблеї ООН
  Теги:
  Loading...