news.bigmir.net

Терористи здійснюють контратаки на сили АТО і готуються до оборони Первомайська

  Ситуація в зоні АТО залишається складною. Після звільнення українськими силовиками ряду районів в зоні проведення операції, терористи провели кілька контратак з метою повернути втрачені позиції. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.  


  Згідно з оперативними даними групи "Інформаційний Спротив", найбільш жорсткі контратаки бойовиків зафіксовані в районі Савур-могили, раніше відбитої українськими військовими.

  "Фіксується активна підготовка терористів до оборони в районі н.п. Первомайск, Алчевськ, Стаханов. Тут обладнуються укріпрайони, прибуває техніка й озброєння, проводиться насильницька "мобілізація" серед місцевих жителів", - повідомив Тимчук.

  За його словами, відзначаються спроби керівництва терористичних угруповань отримати допомогу з Росії не тільки по лінії Міноборони РФ і спецслужб, а й від неурядових формувань.

  "Зокрема, керівництво терористичної організації "ЛНР" очікує прибуття з РФ підсилення від т. зв. "Всевеликого війська Донського"", - сказав експерт.
  Попередній матеріал
  Геращенко визнав, що українці отримують не повну інформацію щодо проведення АТО
  Наступний матеріал
  Частина бойовиків готується втекти з України - Тимчук
  Теги:
  Loading...