5.ua

Більше 50% міліціонерів Донбасу зрадили присязі - МВС

  Перевірку із застосуванням детектора брехні пройдуть усі правоохоронці на Луганщині та Донеччині. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар.


  За його словами більше половини міліціонерів на сході або зрадили присязі, або нічого не робили для боротьби із російськими бандитами.

  Посадовець розповів: "Хотів би констатувати, що дійсно, більше 50 відсотків осіб зрадили присязі і дійсно або були на боці екстремістів, або дійсно нічого не робили для того, щоб виконувати присягу, яку вони давали нашій державі. Хотів би відзначити про те, що на сьогоднішній день, коли ми почали перевірки, ця кількість збільшується. На сьогоднішній день до виконання обов’язків готові відсотків 20, максимум 25. Сьогодні МВС мобілізовані підрозділи з інших областей, які виїхали туди, поки там їде повна перевірка щодо тих працівників міліції – де вони були, що вони робили у цей час. Сьогодні ми розглядаємо кожну особу і що вона робила у той час. Ми вже заарештували не один десяток осіб, колишніх міліціонерів, проти яких неспростовні докази того, що вини були на стороні екстремістів. Також нам допомагають і прості люди. Перевірка буде проводитись по всім напрямках, задіяні будуть і детектори брехні, ми взяли туди психологів, і всі працівники, які сьогодні вертаються, будуть проходити повний контроль".

  Сьогодні також стало відомо, що серед офіцерів МВС викрили шпигуна – він допомагав готувати замах на Авакова.

  Попередній матеріал
  Помер легендарний динамівець Валентин Белькевич
  Наступний матеріал
  Контактна група домовилася про звільнення значної кількості заручників на Донбасі
  Теги:
  Loading...