Фото з Instagram sashakots

Біля Рубіжного загинули два українські вояки

  За минулу добу українські силовики провели ряд вдалих операцій, зокрема не допустили чергової спроби прориву кільця оточення АТО на півночі та ліквідували загін терористів поблизу Рубіжного. В ході операції загибло 2 військовослужбовці.


  Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник оперативної групи з інформування про Антитерористичну операцію ВладиславСелезньов.

  Ліквідовано банду бойовиків з Луганська, російських найманців, які останнім часом дислокувались в місті Антрацит.

  Втрати бойовиків під час бою складають до 20 вбитими та біля 30 поранених. За інформацією джерел морги Лисичанська та Северодонецька забиті трупами бандитів.

  На жаль українська армія понесла втрати. Під час операції загибло 2 та поранено 7 українських військовослужбовців." – повідомив Селезньов.

  Також вночі терористи продовжували спроби прориву з кільця оточення в районі проведення АТО.

  Так, близько півночі зі стрілецької зброї було обстріляно блок пост на перехресті доріг, о пів на п’яту мінометним вогнем бойовики обстрілювали позиції українських військовослужбовців на горі Карачун в районі міста Слов’янськ.

  У відповідь українські силовики застосували вогонь на ураження зі стрілецької зброї та озброєння БТР-80, що змусило нападників відступити та понести втрати. Втрат серед українських військовослужбовців немає.

  До українських силовиків звернулась губернатор Луганської області Ірина Варигіна, яка повідомила, що протягом дня отримує інформацію від мешканців регіону, які висловлюють підтримку впевненим діям учасників АТО. Луганчани висловлюють підтримку заходам, що вживає центральна влади країни, сподіваються на скоріше виріш ення проблем, стабілізацію ситуації в регіоні.

  Активізація силових дій терористів проти військових мають на меті різке загострення ситуації в регіоні з метою зриву виборчої кампанії.

  Підрозділи, які задіяні в АТО, продовжують виконувати завдання щодо локалізації банд формувань у визначених районах, створення щільного кільця оточення з метою недопущення поширення тероризму, несуть службу на блок постах, здійснюють охорону оборону базових таборів, завдання з підтримки дій спеціальних підрозділів.
  Попередній матеріал
  Міноборони РФ: 100% російських військ відведуть від українського кордону за кілька днів
  Наступний матеріал
  МЗС: проведення виборів – це засіб захистити державу
  Теги:
  Loading...