Батальйон "Донбас" вимагає зброї і рятує сім'ї своїх бійців

  Батальйон "Донбас" може стати частиною спеціального призначення і отримати важке озброєння. Принаймні, про це наразі ведуться переговори із силовиками.


  Таку інформацію оприлюднив його командувач, Семен Семенченко, на своїй сторінці у Facebook. За його словами, це може статися в рамках домовленостей щодо створення на базі одного з підрозділів батальйону спеціального призначення.

  Такий крок, зазначає Семенченко, вирішить проблему надійного прикриття держкордону, знищення мобільних угрупувань, дозволить виконувати розвідувальні та контр-диверсійні завдання.

  Крім цього, за його словами, терористи намагалися захопити сім'ї бійців добровольчого батальйону "Донбас". Останні кілька днів терористи полювали за родинами членів батальйону, але викрасти нікого не змогли. Всі сім’ї зараз у безпеці. Також, за словами Семенченка, у безпеці і поранені бійці – їх вивезли за межі Донецької області.

  Нагадаємо, напередодні у Запоріжжі попрощалися із 61-річним вояком батальйону "Донбас", який загинув 23 травня. Загалом же внаслідок бою під Карлівкою загинули 5 бійців українського добровольчого батальйону "Донбас" та 11 терористів з батальйону "Восток".
  Попередній матеріал
  У Донецьку розпочато мітинг проти проведення антитерористичної операції
  Наступний матеріал
  Екс-голова розвідки: терористи прориваються до України через брак координації між силовиками
  Теги:
  Loading...