5.ua

АТО: хроніка дня

  Колону з мирного населення, які виїжджали з Луганська, обстріляли  терористи. Попри те що вона рухалася під білими прапорами. Кількість жертв йде на десятки, повідомляють в РНБО. 


  Ще один доказ обстрілів терористами мирного населення оприлюднила СБУ. Йдеться про ураження Градами села Степове 15 серпня.

  Не припиняються обстріли і з боку Російської Федерації. Залпи з градів з Ростовської області в бік українських сіл військові фіксували цієї  доби кільки разів.

  Попри опір звільнення захоплених терористами територій триває. Нині українські військові вже відбили в бойовиків частину Луганська.

  Із зони АТО передають - Луганськ майже повністю оточений. Військові взяли Станицю Луганськку. Нині є лише один  вихід, через який бойовики можуть залишити Луганськ. Але за добу, кажуть військові, і цей вихід перекриють.

  Горлівка, Мала Іванівка, Андріанівка та Алчевськ - повністю заблоковані силами АТО. Курган Саур- Могила - під контролем українських військових. Запеклі бої ведуться нині у Ясинуватому, під Донецьком.

  Анна Мірошниченко
  Попередній матеріал
  Столичні волонтери готові зібрати дітей переселенців до школи
  Наступний матеріал
  Мінфін планує частину державних податків перетворити на місцеві
  Теги:
  Loading...