Гумконвой РФ 5.ua

45-й так званий російський "гумконвой" перетнув український кордон

105 вантажівок заїхали до Донецької та Луганської областей.

За інформацією Державної прикордонної служби України, відбулося це сьогодні на світанку.

З 5:30 і до 7:00 дві колони машин перетнули російські пункти пропуску "Донецьк" і "Матвіїв курган" і вторглися на територію України, минаючи офіційні контрольно-пропускні пункти. Українські прикордонники мали змогу тільки візуально спостерігати за пересуванням "гумконвою".

Начальник відділу з питань взаємодії зі ЗМІ Держприкордонслужби України Андрій Демченко прокоментував "5 каналу" чергове вторгнення.

"Сьогодні російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового так званого "гуманітарного" конвою. Оскільки переміщення "гумконвою" відбувалося з грубим порушенням норм вітчизняного та міжнародного законодавства, контроль українською міжвідомчою групою здійснювався лише шляхом візуального спостереження без виконання контрольних функцій. У свою чергу Державна прикордонна служба щоразу рекомендує російській стороні направляти так звані гуманітарні конвої через офіційно діючі пункти пропуску, наприклад, на ділянках Харківської чи Луганської областей. Проте поки що російська сторона ігнорувала наші пропозиції", - повідомив Андрій Демченко.

Нагадаємо, 12 листопада 44-й непроханий російський "гумконвой" вдерся в Україну.

Попередній матеріал
Як тільки "Ісламська держава" буде знищена, позиції Росії і Заходу щодо Сирії розійдуться - експерт
Наступний матеріал
Бойовик, який входив до лав так званої "ЛНР", здався українським правоохоронцям
Теги:
Loading...