5.ua

З НБУ звільнено першого заступника голови

  Перший заступник голови Національного банку (НБУ) Володимир Кротюк написав заяву про звільнення.


  "Він змушений був звільнитися, так як до нього було багато питань по виданому рефінансуванню",- зазначило джерело видання FinMaidan.
  "У п'ятницю Валерія Гонтарєва (глава НБУ - Ред.) підписала заяву про звільнення в зв'язку з виходом на пенсію і він влаштував "відхідну" - попрощався зі співробітниками і подякував за спільну роботу",- повідомив FinMaidan інший чиновник Нацбанку.
  Зараз місце першого заступника голови НБУ вакантне.
  "На цю посаду розглядаються кілька кандидатур,- повідомило джерело. - Серед них Олександр Писарук, що очолює ІНГ- Банк Євразія, а з 1997 по 2000 роки працював в ІНГ- Банк Україна".

  Довідково. Володимир Кротюк з 1994 року очолював юридичне управління НБУ, потім юридичний департамент.
  У березні 2000 року був призначений членом правління НБУ, а у вересні - заступником голови Нацбанку.
  В кінці 2008 року Володимир Кротюк став тимчасовим адміністратором Промінвестбанку, який з-за рейдерською атакою був поставлений на межу банкрутства. Після продажу Прминвестбанка російському Внєшекономбанку пан Кротюк повернувся в НБУ. У грудні 2010 року Нацбанк замість Володимира Стельмаха очолив Сергій Арбузов, але в рамках кадрового оновлення складу правління Володимир Кротюк залишив посаду лише в лютому 2012 року. Степан Кубів 21 березня 2014 року повторно повернув його до правління НБУ.

  Попередній матеріал
  Сили АТО звужують кільце навколо терористів
  Наступний матеріал
  В Уряді обіцяють спростити легалізацію самочинних забудов
  Loading...