5.ua

Євромайдан озвучив вимоги до нового уряду

  Сьогодні о 19-й на Майдані скликають віче. Там мають оголосити список обраних Євромайданом претендентів на посади у новому уряді.

  Критерії відбору кандидатів визначили на Раді Майдану напередодні. Обговорити претендентів на урядові посади євромайданівці планують о 14-й. Тим часом, сотники Самооборони наголосили, що Євромайдан має обрати щонайменше половину нового Кабміну. За їхніми словами, якщо до четверга політики не прозвітують, як виконуються вимоги Майдану та не врахують думки його учасників під час формування уряду – активісти пікетуватимуть парламент. Вислухавши вимоги мітингарів, комендант Євромайдану Андрій Парубій вийшов на сцену та заспокоїв людей, розповівши, яким має бути майбутній Кабмін.

  Микола Шваля, сотник Самооборони Майдану: «Повна люстрація людей, яких призначають на посади – це перша і сама основна вимога. Друга вимога – на протязі 5-ти робочих діб повинен бути арештований Янукович і його команда. Третя наша вимога була, що в Україні гарантовано повинно зупинитися переслідування по національних, релігійних признаках і підтримках політичних партій. Чекаємо до четверга. Якщо вони не можуть прийти до нас – ми прийдемо до них».

  Андрій Парубій, комендант Євромайдану: «Маємо формувати такий уряд, у якого буде повна довіра суспільства, Майдану, який буде достатньо професійним, я би сказав, технологічний уряд. Ніяких партійних квот. Не може бути старих підходів, коли партійні квоти розподіляються між різними політичними середовищами. Це мають бути такі люди, які будуть сприйняті всім суспільством».

  Попередній матеріал
  Під ВР АРК – сутички кримських татар та проросійських сил
  Наступний матеріал
  Курс гривні на міжбанку продовжує падати
  Теги:
  Loading...